O Nas

Firma Action istnieje od 1996 roku. Świadczymy usługi rachunkowo-księgowe wraz z doradztwem podatkowym. Każda wizyta klienta w biurze pozostawia ślad. Pozytywne nastawienie i zrozumienie potrzeb klienta to jedna z rzeczy, które wyróżnia nasze biuro. Indywidualne podejście do spraw oraz wysoka elastyczność w ich rozwiązywaniu to kolejny atut naszej kancelarii.

W naszej firmie klienci na bieżąco kontrolują informacje o stanie spraw oraz o sytuacjach kiedy należy podjąć decyzję w ważnych sprawach. Każdy ma jednak opcję i możliwości wyboru zakresu działań. Bardzo elastyczne ramy działań to wyjście naprzeciw klientom, którzy mogą całkowicie powierzyć wszystkie działania kancelarii a następnie zająć się zupełnie innymi rzeczami.

Nasza kancelaria to przede wszystkim miejsce gdzie każdy klient czuje się wyjątkowy. Każdy jest traktowany sprawiedliwie. Nie ma priorytetów w obsłudze, wszyscy traktowani są jak specjalni klienci. Każda procedura, ścieżka załatwiania spraw czy zasada obliczania honorarium stosowana jest tak samo dla każdego klienta, zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnego planu współpracy na płaszczyźnie finansowo – księgowej.

Świadczymy również pomoc w sprawie uzyskania dotacji, refundacji, prowadzenie spraw sądowych, uzyskiwaniu odszkodowań, pełnomocnictwo do występowania we wszelkich sprawach urzędowych, reprezentowania i zastępstwa w urzędach i instytucjach Państwowych.